Yzzy Serwis Wrocław
  • image

Jesteśmy młodym i nowocześnie wyposażonym serwisem mechaniki pojazdowej we Wrocławiu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu każdego z naszych pracowników, zdecydowaliśmy się stworzyć miejsce, w którym Klient będzie korzystał z usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Każdego dnia dbamy o zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów poprzez utrzymywanie Ich pojazdów w prawidłowym stanie technicznym. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i systemy diagnostyczne. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w szkoleniach dydaktycznych oraz materiałowych. Tak profesjonalne podejście w połączeniu z zamiłowaniem do motoryzacji oraz atrakcyjnymi cenami sprawia, że zaufało nam już wielu Klientów, a Ich grono wciąż się powiększa.

W swojej ofercie posiadamy pełen zakres napraw mechanicznych, elektrycznych, montaż systemów audio i auto-alarmów, a także okresowe kontrole pojazdów.

Odwiedzając nasz serwis, mają Państwo do dyspozycji komfortową poczekalnię, z której można obserwować naszą pracę. Ze względu na długie godziny otwarcia, jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszy dla Państwa termin wykonania usługi. Dogodna lokalizacja Yzzy Serwis pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd.

Jeżeli Państwa pojazd ma zostać naprawiony profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnej cenie, to tylko w Yzzy Serwis!

 

YZZY Serwis - mechanika pojazdowa