upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.

Chyba nikt z nas nie zaprzeczy, że klimatyzacja w samochodzie to bardzo duże udogodnienie, a nawet juz standard. O ile sprawna klimatyzacja przynosi nam ulgę w gorące dni, o tyle zaniedbania serwisowe potrafią uprzykrzyć życie nie tylko latem. Zadbajmy więc o sprawność tego układu, by awaria nie zaskoczyła nas np. podczas wakacyjnego wyjazd do Chorwacji...

 

Podstawowe czynności to wymiana filtra kabinowego (polecamy te z węglem aktywnym), czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji oraz kontrola szczelności układu.
Nasz serwis korzysta z certyfikowanych urządzeń i produktów firmy TUNAP. Dzięki temu użytkownik jest pewny, iż czyszczenie układu jest skuteczne, a wszelkie naprawy zdiagnozowane precyzyjnie.

Oczywiście w supermarkecie bez trudu zakupimy środki do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji. Jednak jak już wielu się przekonało, te środki działają powierzchniowo, likwidując skutek problemu, a nie przyczynę. Tylko pełne czyszczenie (łącznie z parownikiem) gwarantuje bezproblemowe użytkowanie.

Porada od YZZY Serwis: Używajmy klimatyzacji nawet wtedy, gdy temperatura otoczenia tego nie wymaga. Zalecamy uruchomienie klimatyzacji choć raz na 2-3 tygodnie, na 10 minut - nawet w zimę. Pozwoli to na uruchomienie obiegu czynnika chłodzącego, który służy do smarowania sprężarki klimatyzacji.

Napisz do nas!

Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę? Napisz do nas!

Dane kontaktowe

YZZY Auto Centrum
Wrocław, ul. Kępińska 2 (b. Żmigrodzkiej)
Wjazd przy stacji Shell
Kierunek Poznań
 
Jesteśmy w mediach społecznościowych

Pn.-pt. 8-17, sb. 8-14
+48 71 726 16 65
biuro@yzzy.pl